Adbuddiz Reklam Geliri

Adbuddiz Reklam Geliri

İnternetten reklamdan para kazandıran şirketlerden biri Adbuddiz şirketi. Bir kaç aydır bu şirketi deneme fırsatı buldum. İlk başlarda çok az istatistik veren(neredeyse hiç-sadece reklam görüntülenme sayısı verirdi), şimdilerde ise hem gelirleri hem de kendini geliştiren bir şirket haline geldi. Ben de bu hale geldiği için reklam gelirlerini istatistik olarak paylaşmak istedim. Ödeme henüz almadım. 100 Dolara ulaşınca ödeme yapıyorlar. Sanırım önümüzdeki ay ulaşabilirim. Ödeme talebi yaptıktan sonra, bu sayfayı güncellerim.

Adbuddiz Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluş Yeri : FRANSA(Paris)

Minimum Ödeme Miktarı : 100 Dolar

Ödeme Yolları : Paypal ya da Havale(Wire Transfer)

ECPM : Yaklaşık 0.2 Dolar (Site yalan söylüyor)

Reklam Türü : Interstitial (Öne Çıkan Reklam)

Para Kazanma Yolu : Reklam tıklanır ve yüklenirse çok iyi para veriyor. (0,5-0,75 Dolar Arası), Görüntülenmeye de fazla vermiyor açıkcası. O yüzden ECPM miktarı 0,2

Kullandığı izinler : adbuddiz izinler

 

 

 

Web Sitesi : Girmek İçin Tıkla

Son 5 gündür yeni programımı ekleyince biraz kazanmaya başladım. Şimdi grafikleri inceleyelim.

adbuddiz1

adbuddiz2

adbuddiz3

Dediğim gibi şafak sayar programını yeni yükledim. Yani 5 günlük deneyimi var. Aslında 5 günde 4,42 dolar kazandırdı. Yaklaşık olarak 10 lira. Fena sayılmaz bu gösterime. Admob a alternatif olarak düşünebilirsiniz. Gelir olarak tabikisi de gerisinde. Ama onun kadar izin istiyor. En büyük artısı bu bence. Kullanıcılar çok izin isteyen uygulamalara kesinlikle sıcak bakmıyor. Size verdikleri puanlar ve yorumlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ben reklamları kullandığımdan beri çok nadir kötü yorumlar aldım.

Terimlerden anlamayanlar için bilgi

Views = Reklamların Görüntülenme Sayısı demekdir

Clicks = Reklamların Tıklanma Sayısı

Installs = Reklamların tıklandıktan sonra yüklenme sayısı(Esas parayı burdan kazanıyorsunuz)

Ecpm : 1000 Reklam Görüntülenmesi başına düşen para miktarı

 

Her türlü sorunuzu yorum olarak bana iletebilirsiniz. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim.

 

 

Hakkında Ali Demirci

Ben Ali Demirci... 1991 Ankara doğumluyum. Ankara da yaşıyorum. Fırsat buldukça öğrendiklerimi burada paylaşıyorum. Java ile haşır neşirim. Android'den asla vazgeçemem. Öğrenmeye bayılırım. Yeni şeyler öğrendiğimde, geçmişteki projelerimde keşke böyle yapsaydım diye çok üzülmüşümdür. O yüzden öğrenmekten korkmayın. Takıldığınız yerleri mutlaka sorun. Biliyorsam yanıt veririm. Bilmiyorsam yol gösteririm. Teşekkürler :)

Kontrol Et

İşletim Sistemlerine Giriş

İşletim sistemleri, bilgisayar donanımları ve kullanıcılar arasında iletişim sağlamak amacıyla yazılmış olan programlardır. Bilgisayar Nedir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.